Przejdź do treści

Komisje Rady Miasta Luboń

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Komisje Rady Miasta Luboń  


Komisja Organizacyjno-Prawna


1. Magdalena Woźniak – przewodniczący (FOL)

2. Michał Szwacki – z-ca przewodniczącego (FOL)

3. Paweł Wolniewicz- sekretarz (FOL)

4. Iwona Kaczmarek– członek (KML)

5. Teresa Zygmanowska – członek (FOL)

6. Artur Wiśniewski- członek (KML)

7. Bogdan Tarasiewicz- członek (KML)

8. Marek Samulczyk- członek (KML)

 

Komisja Komunalna:

1.  Andrzej Okupniak– przewodniczący (FOL)

2.  Magdalena Woźniak – z-ca przewodniczącego (FOL)

3.  Anna Bernaciak -członek (FOL)

4. Paweł Krzyżostaniak – członek (FOL)

5. Dorota Franek– członek (FOL)

6. Monika Nawrot – członek (KML)

7. Piotr Izydorski – członek (FOL)

8. Bogdan Tarasiewicz -członek (KML)

9. Teresa Zygmanowska - członek (FOL)

10. Iwona Kaczmarek– członek (KML)

11. Marek Samulczyk – członek (KML)

 

Komisja Ochrony Środowiska


1. Paweł Wolniewicz – przewodniczący (FOL)

2. Beata Łakomy – z-ca przewodniczącego (KML)

3. Anna Bernaciak– sekretarz (FOL)

4. Bogdan Tarasiewicz-członek (KML)

5. Piotr Izydorski – członek (FOL)

6. Dorota Franek – członek (FOL)

 

Komisja Rewizyjna


1. Łukasz Budzyński– przewodniczący (FOL)

2. Anna Bernaciak – z-ca przewodniczącego (FOL)

3. Magdalena Kleczewska - sekretarz (FOL)

4. Monika Nawrot – członek (KML)

5. Andrzej Okupniak – członek  (FOL)

6. Elżbieta Zapłata- Szwedziak (KML)

 

Komisja Sfery Społecznej


1. Dorota Franek – przewodnicząca (FOL)

2. Artur Wiśniewski – z-ca przewodniczącego (KML)

3. Michał Szwacki - sekretarz (FOL)

4. Łukasz Budzyński – członek (FOL)

5. Karolina Wilczyńska – Kąkol – członek (FOL)

6. Teresa Zygmanowska – członek (FOL)

7. Magdalena Kleczewska - członek (FOL)

8. Beata Łakomy– członek (KML)

9. Małgorzata Nyćkowiak– członek (KML)

 

Komisja Budżetów i Finansów

1. Katarzyna Ekwińska – przewodnicząca (FOL)

2. Magdalena Kleczewska– z-ca przewodniczącej (FOL)

3. Karolina Wilczyńska-Kąkol – sekretarz (FOL)

4. Paweł Krzyżostaniak – członek (FOL)

5. Teresa Zygmanowska – członek (FOL)

6. Dorota Franek– członek (FOL)

7. Piotr Izydorski – członek (FOL)

8. Iwona Kaczmarek– członek (KML)

9. Beata Łakomy– członek (KML)

10. Monika Nawrot– członek (KML)

11. Elżbieta Zapłata- Szwedziak- członek (KML)

Komisja Skrarg Wniosków i Petycji

1. Karolina Wilczyńska-Kąkol– przewodnicząca (FOL)

2. Katarzyna Ekwińska – z-ca przewodniczącej (FOL)

3. Michał Szwacki- sekretarz (FOL)

4. Łukasz Budzyński– członek (FOL)

5. Monika Nawrot – członek (KML)

6. Małgorzata Nyćkowiak– członek (KML)

7. Artur Wiśniewski- członek (KML)

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij