Przejdź do treści

Wydziały i stanowiska Urzędu Miasta

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

WYDZIAŁY I STANOWISKA W URZĘDZIE MIASTA LUBOŃ  

Sekretarz Miasta
mgr Janusz Piasecki
tel. 61 813 00 11 w. 25
p. nr 119
e-mail: janusz.piasecki@umlubon.pl

Skarbnik Miasta
mgr Mirosław Stromczyński
tel. 61 8130 011 w.32
p.nr 214
e-mail: miroslaw.stromczynski@umlubon.pl

Wydział Planowania, Rozwoju i Ochrony Środowiska (sprawy w WPRiOŚ)
Kierownik
mgr inż. Hubert Prałat
tel. 61 813 00 11 w.53
p. nr 003
e-mail: hubert.pralat@umlubon.pl

Wydział Spraw Komunalnych (sprawy w WSK)
Kierownik
mgr Krystyna Ciszak
tel. 61 813 00 11 w.39
p. nr 102
e-mail: krystyna.ciszak@umlubon.pl

Wydział Spraw Obywatelskich (sprawy w WSO)
Kierownik
Cezary Biderman
tel. 61 813 00 11 w.57
p. nr 008
e-mail: cezary.biderman@umlubon.pl


Urząd Stanu Cywilnego (sprawy w USC)
Kierownik
Cezary Biderman
tel. 61 813 00 11 w.57
p. nr 008
e-mail: cezary.biderman@umlubon.pl

Wydział Księgowości Budżetowej i Płac (WKBiP)
Kierownik
mgr Urszula Kierstein
tel. 61 813 00 11 w.48
p. nr 217
e-mail: urszula.kierstein@umlubon.pl

Wydział Organizacyjny
Sekretarz Miasta
mgr Janusz Piasecki
tel. 61 813 00 11 w. 25
p. nr 119
e-mail: janusz.piasecki@umlubon.pl

Wydział Oświaty, Zdrowia i Kultury (sprawy w WOZiK)
Kierownik
mgr Romualda Suchowiak
tel. 61 813 00 11 w.37
p. nr 018
e-mail: romualda.suchowiak@umlubon.pl

Wydział Podatków i Opłat (sprawy w WPiO)
Kierownik
Alicja Olejniczak
tel. 61 813 00 11 w.43
p. nr 213
e-mail: alicja.olejniczak@umlubon.pl

Sekretariat Burmistrza
Monika Pigłowska
tel. 61 813 01 41, 61 813 00 11 w. 21
fax 61 813 00 97
p. nr 109
e-mail: office@lubon.pl

Biuro Rady Miasta
Sekretariat
Dominika Kędziora
tel. 61 813 00 11 w. 26, 61 813 19 16
fax 61 813 00 97
p. nr 202
e-mail: dominika.kedziora@umlubon.pl

Komenda Straży Miejskiej
Komendant
mgr Paweł Dybczyński
tel. 61 813 19 86
fax. 61 813 90 91
e-mail: pawel.dybczynski@umlubon.pl


Samodzielne stanowiska:

Stanowisko ds. promocji i rzecznik prasowy
mgr Angelika Stefaniak
tel. 61 813 00 11 w.12, kom. 606 903 260
p. nr 017
e-mail: promocja@lubon.pl

Stanowisko ds. budżetu obywatelskiego i promocji
mgr Emilia Bryś
tel. 61 813 00 11 w.12, kom. 697 630 628
p. nr 017
e-mail: emilia.brys@umlubon.pl

Asystentka Burmistrz Miasta Luboń
Joanna Humerczyk
tel. 61 813 00 11 w.12, kom. 697 630 979
p. nr 017
e-mail: joanna.humerczyk@umlubon.pl

Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych
mgr Diana Krasowiak
tel. 61 813 00 11 w. 72
p. nr 114
e-mail: diana.krasowiak@umlubon.pl

Stanowisko ds. obrony cywilnej
mgr inż. Roman Goliński
tel. 61 813 00 11 w.54
p. nr 004
e-mail: roman.golinski@umlubon.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij