Budowa ulicy Wschodniej w mieście Luboń
Tytuł projektu: „Budowa ulicy Wschodniej w mieście Luboń” Program Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.
Okres realizacji: 2016 r.
Koszty kwalifikowane: 2 707 809,84 zł
Kwota dotacji: 1 281 021,00 zł
Zakres projektu: Budowa jezdni ul. Wschodniej o dł. 541,00m od istniejącej nawierzchni na skrzyżowaniu z ul. Kopernika wraz z budową skrzyżowania ul. Wschodniej i al. Jana Pawła II typu rondo, kanalizacji deszczowej, chodników oraz zjazdów, ścieżki rowerowej, miejsc postojowych, zatok autobusowych z peronami przystankowymi oraz oświetlenia ulicznego na nowo budowanym rondzie.
Realizacja inwestycji:
27.11.2017 Dzisiaj symbolicznie zamknęliśmy największą inwestycję drogową minionego roku. Sukces związany z budową ul. Wschodniej i al. Jana Pawła II wiąże się przede wszystkim z dwoma dofinansowaniami, które udało nam się uzyskać w 2016 i 2017 roku.
Data dodania 03 lipca 2019