Luboń z kolejnym dofinansowaniem „Szatnia na Medal 2025"

Luboń z kolejnym dofinansowaniem „Szatnia na Medal 2025"

Luboń z kolejnym dofinansowaniem z programu „Szatnia na Medal"

Miasto Luboń pozyskało 64 950,00 zł w ramach programu „Szatnia na Medal” na remont pomieszczeń szatniowych i sanitarnych na boisku przy ul. Szkolnej 1d – etap 2 inwestycji. W 2024 roku wyremontowaliśmy już szatnie gości i gospodarzy, a teraz czas na kolejny etap prac, który zostanie zrealizowany w 2025 roku. To ważny krok w poprawie warunków dla sportowców, uczniów i mieszkańców.

W ramach prowadzonych prac zostaną wykonane m.in.: 

  • instalacje sanitarne wodno-kanalizacyjne w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej (w tym: demontaż i montaż natrysków, toalet, umywalek w pomieszczeniu sędziów oraz demontaż natrysków, toalet i umywalek i kuchenki w pomieszczeniu magazynowym)
  • instalacje centralnego ogrzewania w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej
  • roboty elektryczne w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej
  • przygotowanie ścian i podłóg i położenie płytek w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej
  • tynki wewnętrzne, izolacja przeciwwilgociowa, malowanie w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej
  • demontaż starych i montaż nowych drzwi i ościeżnic w pomieszczeniu sędziowskim i salce magazynowej
  • montaż mebli w pomieszczeniu sędziowskim

Dofinansowanie jest przyznawane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, a  głównym celem programu Szatnia na medal jest poprawa warunków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych.


Data dodania 05 sierpnia 2025

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.