Wyniki Miejskiego Konkursu Wspólna Grządka

Wyniki Miejskiego Konkursu Wspólna Grządka

Z radością informujemy, że zrealizowanie zwycięskiego projektu w ramach 3 edycji konkursu ‘Wspólna Grządka” odbędzie się wraz ze Wspólnotą Mieszkaniową i będzie to kolejny fragment skweru przy al. Jana Pawła II nr 5.

Mieszkańcy w ramach konkursu złożyli projekt na dofinansowanie zagospodarowania zieleni w otoczeniu ich miejsca zamieszkania. Na ten cel Miasto przeznaczyło 10.000,00 zł! Wraz z Mieszkańcami wspólnie posadzimy kolejne drzewa, krzewy i byliny takie jak: wiśnia piłkowana 'Kanzan', lilak Meyera, dereń biały, lawenda wąskolistna, jeżówka purpurowa, miskant chiński, kocimiętka. W projekcie przewidziano także domek dla jeża. 

Gratulujemy i do zobaczenia w październiku na wspólnym sadzeniu!

Data dodania 12 września 2025

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.