Wyniki Miejskiego Konkursu Wspólna Grządka
Z radością informujemy, że zrealizowanie zwycięskiego projektu w ramach 3 edycji konkursu ‘Wspólna Grządka” odbędzie się wraz ze Wspólnotą Mieszkaniową i będzie to kolejny fragment skweru przy al. Jana Pawła II nr 5.
Mieszkańcy w ramach konkursu złożyli projekt na dofinansowanie zagospodarowania zieleni w otoczeniu ich miejsca zamieszkania. Na ten cel Miasto przeznaczyło 10.000,00 zł! Wraz z Mieszkańcami wspólnie posadzimy kolejne drzewa, krzewy i byliny takie jak: wiśnia piłkowana 'Kanzan', lilak Meyera, dereń biały, lawenda wąskolistna, jeżówka purpurowa, miskant chiński, kocimiętka. W projekcie przewidziano także domek dla jeża.
Gratulujemy i do zobaczenia w październiku na wspólnym sadzeniu!
Data dodania 12 września 2025