Konkurs plastyczny pt. “Święto 3 Maja w moich oczach”
Konkurs plastyczny
Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w konkursie plastycznym “Święto 3 Maja w moich oczach”
Format: A3 lub A4
Technika: kredki, pastele lub flamastry
Praca powinna być lekka i bezpieczna, zabezpieczona folią lub zalaminowana – będziemy prezentować ją w plenerze.
Wystawa prac i wręczenie nagród odbędzie się podczas “Majówki na fogelce” w dniu 3 maja 2026 r.
Termin oddania prac 27.04.2026r.
Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny na stronie
https://www.oklubon.pl/wydarzenia/konkurs-plastyczny-4
.jpg)
Data dodania 08 kwietnia 2026