Przyjazd kibiców Legii Warszawa (26 kwietnia 2026 roku)
Informacja dla mieszkańców - przyjazd kibiców Legii Warszawa
Ze względu na trwający remont w rejonie stacji kolejowej Palędzie, w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2026 roku do Lubonia przyjedzie pociąg specjalny z kibicami Legii Warszawa udającymi się na mecz z Lechem Poznań.
Przejazd kibiców z dworca PKP w Luboniu na stadion w Poznaniu odbędzie się zorganizowanymi autobusami zamówionymi przez klub KKS Lech Poznań. Przejazdy specjalne będą odbywały się cyklicznie do końca sezonu rozgrywek ligowych.
Uwaga kierowcy:
- wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu w godz. 14.00-16.00 oraz 21.00-22.30,
- ul. Dworcowa będzie czasowo wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Cieszkowskiego do ul. Okrzei,
- wjazd będzie możliwy tylko dla mieszkańców tego rejonu.
Nad bezpieczeństwem czuwać będą funkcjonariusze Policji. Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności i wyrozumiałość wobec możliwych utrudnień w ruchu. Dziękujemy za współpracę i zrozumienie.
Data dodania 21 kwietnia 2026