Zakończenie rywalizacji o tytuł „Rowerowej stolicy Polski”

Zakończenie rywalizacji o tytuł „Rowerowej stolicy Polski”

Po miesiącu intensywnych zmagań zakończyła się rywalizacja w aplikacji "Aktywne Miasta". W rywalizacji wzięło udział aż 56 miast i 144 gminy, a 92 tysiące uczestników pokonało wspólnie ponad 19 milionów kilometrów! To nie tylko imponujące liczby, ale przede wszystkim dowód na ogromną siłę lokalnych społeczności i pasji do roweru. W tym roku do rywalizacji dołączyli również cykliści z Lubonia przejeżdżając łącznie 9372 km.

Zwycięzcami w Luboniu zostali:

- w kategorii mężczyźni

·         I miejsce Tomasz Stępniak

·        II miejsce Rafał Kaczmarek

·        III miejsce Ryszard Walkowiak

- w kategorii kobiety

·        I miejsce Joanna Legenza

·        II miejsce Anna Tomczak

·        III miejsce Anna Janiak

Zwycięzcy wygrali vouchery do sklepu sportowego o wartości 900 zł (I miejsce), 700 zł (II miejsce), 400 zł (III miejsce).

grafika ozdobna z rowerzystą




Data dodania 15 lipca 2025

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.