Zakończenie rywalizacji o tytuł „Rowerowej stolicy Polski”
Po miesiącu intensywnych zmagań zakończyła się rywalizacja w aplikacji "Aktywne Miasta". W rywalizacji wzięło udział aż 56 miast i 144 gminy, a 92 tysiące uczestników pokonało wspólnie ponad 19 milionów kilometrów! To nie tylko imponujące liczby, ale przede wszystkim dowód na ogromną siłę lokalnych społeczności i pasji do roweru. W tym roku do rywalizacji dołączyli również cykliści z Lubonia przejeżdżając łącznie 9372 km.
Zwycięzcami w Luboniu zostali:
- w kategorii mężczyźni
· I miejsce Tomasz Stępniak
· II miejsce Rafał Kaczmarek
· III miejsce Ryszard Walkowiak
- w kategorii kobiety
· I miejsce Joanna Legenza
· II miejsce Anna Tomczak
· III miejsce Anna Janiak
Zwycięzcy wygrali vouchery do sklepu sportowego o wartości 900 zł (I miejsce), 700 zł (II miejsce), 400 zł (III miejsce).

Data dodania 15 lipca 2025