Szkolenia z tematyki błękitno-zielonej infrastruktury

Szkolenia z tematyki błękitno-zielonej infrastruktury

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz organizatorów szkoleń w ramach projektu „Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0” zapraszamy:

  • mieszkańców naszej gminy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i innych zainteresowanych

do udziału w szkoleniu z tematyki błękitno-zielonej infrastruktury.

Do wyboru są dla Państwa dwa terminy szkolenia:

  • 27 listopada 2025 r.

lub

  • 5 grudnia 2025 r.

Szkolenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z błękitno-zieloną infrastrukturą jako jednego z elementów procesu adaptacji do zmian klimatu i poprawy jakości zamieszkiwania.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w godzinach 10:00 – 15:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

Szczegóły na stronie internetowej https://funduszeue.wielkopolskie.pl/rewitalizacja 

Data dodania 21 listopada 2025

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.